HomePortalFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
~NejLa~
BIGGEST
BIGGEST

Broj komentara : 784
Mjesto : Sarajevo

PostSubject: Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.   Sat Sep 25 2010, 09:31

Bill i Tom Kaulitz iz nemackog najuspesnijeg internacionalnog rock benda Tokio Hotel napustaju Nemacku i sele se u Ameriku.

Kako Bild saznaje, poznati bliaznci ce vec u jesen biti preseljeni u Los Andjeles. Zajedno sa svojim menadzerom i producentom, Davidom Jostom, koji zivi na Beverly Hillsu vec preko godinu dana, hoce da pisu nove pesme.

David Jost potvrdjuje Bildu: "Da, Bill i Tom ce se preseliti u Los Andjeles za pocetak, ali ce zadrzati svoju kucu u Nemackoj. Selidba u LA je planirana za polovnu novembra."

Kolege iz benda, Georg i Gustav, zele da ostanu u Nemackoj, zato sto tamo imaju devojke. Prijatelj benda je rekao da pored planiranog rada u studiju u LA-ju, razlog je i konstantna pratnja stalkera kao i provala u njihovu kucu u Hamburgu.

Nece biti tiho za bliaznce u Los Andjelesu. Kolekcija zvezda nije nigde veca nego u Holivudu, Bill i Tom su takodje bili uhvceni od strane paparaca i u Los Andjelesu.

Prodali su vise od 8 miliona CD-ova za sad. S svojim novim DVD-jem i Live albumom, Humanoid City, stigli su na prvo mesto u preko 15 zemalja sirom sveta. U Nemackoj, Brazilu, Meksiku, Klumbiji, Fancuskoj i Svajcarskoj ove godine. U Italiji, Portugalu i Belgiji su bili drugo mesto.

' izvor:THS
' Prevod : Bim @ THS

' Bill . For ever and ever !
Back to top Go down
SaDiCA
Admin
Admin

Broj komentara : 2617
Mjesto : Lukavac

PostSubject: Re: Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.   Sat Sep 25 2010, 13:22

Nesvidja mi se to sto ce biti razdvojeni sa Gustavom i Georgom...

Last edited by SaDiCA on Sun Sep 26 2010, 21:46; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://th-balkan.bestforumpro.com
TomovaZena

Broj komentara : 9
Mjesto : Beograd

PostSubject: Re: Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.   Sat Sep 25 2010, 17:13

Ne svidja mi se nishta u celom tom tekstu.
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.   Sat Sep 25 2010, 17:46

Meni se svidja Very Happy
Oni znaju što je najbolje i ne bi menadžment dopustio da budu razdvojeni kad bi im to štetilo

Osim toga imaju pravo birati gdje ce zivjeti
Ni meni niko ne namece to, pa isto tako ne treba ni njima
Mislim da se fanovi ne bi trebali miješati u njihove odluke koje se tiču njihovog privatnog života
Back to top Go down
[ TH girl ] *
BI
BI

Broj komentara : 51
Mjesto : Zenica,BiH

PostSubject: Re: Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.   Sun Sep 26 2010, 19:24

Big LajjK !! jest da mi se ne svidja sto ce biti razdvojeni sa Gustavom i Georgom...

al' ko je za njih najbolje i za nas je ... Wink
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.   Today at 00:09

Back to top Go down

Bild.de: Zbogom Nemacka, zdravo Ameriko! Kaulitz blizanci se sele u Ameriku.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1