HomePortalFAQSearchRegisterLog in

Share | 

BRAVO - prava Billova visina i težina?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
jezichawa
BIGG
BIGG

Broj komentara : 305
Mjesto : Krvavac, Hrvatska

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Tue Jun 22 2010, 18:21

VeDraNa wrote:
Nije anoreksican i nerviraju me ljudi koji tako pricaju,ali je mrsav. . jaaakooo mrsav. . i jbt visi je od mene a ja opet imam vise kila od njega.. :/ ne znam Bill ali moras se ugojiti. .

On je prirodno mršav. I Tom bi tako izgledao da ne pumpa mišiće.
A meni je baš fin ovakav...to mu daje posebnu draž...izdvaja ga od ostalih Wink
Back to top Go down
http://www.facebook.com/tokiohotelbih
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Tue Jun 22 2010, 18:26

jezichawa wrote:

On je prirodno mršav. I Tom bi tako izgledao da ne pumpa mišiće.
A meni je baš fin ovakav...to mu daje posebnu draž...izdvaja ga od ostalih Wink

I meni je ovakav fin... Very Happy
...ja sam takodjer takva da se ne mogu udebljati vise od 2 kg i sigurno vam kazem da nije anoreksican
ako je on onda sam i ja ^^
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN

Broj komentara : 6843

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Tue Jun 22 2010, 21:13

pa da...postoje neki ljudi kao npr on ,Anita a ima ih još na milione koji jednostavno koliko god jeli nemogu da se udebljaju..
a to je u neku ruku dobro jer nemorate da pazite šta jedete..a ko ih jebe ako pričaju da ste anoreksični Very Happy
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod

Broj komentara : 4835
Mjesto : Berlin

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 15:17

Jezicawa i mislila sam da je prirodno mrsav. . meni se to i ne svidja . . on se toliko trosi na koncertima i potrebna mu je energija. . ja mislim da se treba ugojiti. .premrsav je Wink

~Promise I'll be kind
But I won't stop until that boy is mine~

Back to top Go down
jezichawa
BIGG
BIGG

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 15:24

VeDraNa wrote:
Jezicawa i mislila sam da je prirodno mrsav. . meni se to i ne svidja . . on se toliko trosi na koncertima i potrebna mu je energija. . ja mislim da se treba ugojiti. .premrsav je Wink

Izbaci i ti meso iz prehrane i svaki dan skači na koncertima pa ćeš vidjeti na što ćeš ličiti
On se bio malo ugojio onda kad je 10 dana odmarao zbog glasnica i to mi se nije svidjelo. U faci je počeo da liči na Gustava.
A ova mršavost mu očito ne škodi zdravlju. Mislim, ako mu u ovih 5 godina nije škodila dok se razvijao, ne vjerujem ni da će sada. Bilo bi drugačije da se izgladnjiva, to bi tek bio problem.
Ovako sa mirom žnjopa tone slatkiša dnevno. Wink
Eh, da mi je takav organizam!
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 19:26

Otkud ti znas da njemu to ne skodi matere ti? -.-
I u ostalom onda kad se ugojio moram priznati da mu je sve otislo u facu valjda mu je takav organizam ili sta vec. . ali ja sam samo rekla da se treba ugojiti i to je tacno to svi i kazu. premrsav je.

~Promise I'll be kind

Back to top Go down
jezichawa
BIGG
BIGG

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 20:16

VeDraNa wrote:
Otkud ti znas da njemu to ne skodi matere ti? -.-
I u ostalom onda kad se ugojio moram priznati da mu je sve otislo u facu valjda mu je takav organizam ili sta vec. . ali ja sam samo rekla da se treba ugojiti i to je tacno to svi i kazu. premrsav je.

A otkud ti znaš da mu škodi kad dosad nije imao problema
Ako se sa onom tonom slatkiša i pizza koje svaki dan pojede ne može ugojiti, onda mu je džaba pokušavati.
Najbolje mu je biti prirodan, jesti uobičajeno, a tijelo kakvo bude jer je ipak to njegov organizam koji tako funkcionira
Sada pokušavati kure debljanja - ni to nije zdravo, kao ni kure mršavljenja
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 22:35

AMAN OTKUD TI ZNAS DA ON NEMA PROBLEMA??? Jesu mu ti mater ,jesi svaki dan s njim pa znas. .znas li uopste koliko ima stvari koje mi ne znamo o njemu :S
i ne zanima me sta jede boze pomozi ja sam samo rekla da se treba udebljat a njegova je stvar da li ce to uraditi ili ne . . mozda uopste ne moze da se udeblja. . whatever briga me. .-.-

~Promise I'll be kind

Back to top Go down
jezichawa
BIGG
BIGG

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 22:43

VeDraNa wrote:
AMAN OTKUD TI ZNAS DA ON NEMA PROBLEMA??? Jesu mu ti mater ,jesi svaki dan s njim pa znas. .znas li uopste koliko ima stvari koje mi ne znamo o njemu :S
i ne zanima me sta jede boze pomozi ja sam samo rekla da se treba udebljat a njegova je stvar da li ce to uraditi ili ne . . mozda uopste ne moze da se udeblja. . whatever briga me. .-.-

Ma vidim koliko te nije briga, valjda se može izraziti svoje mišljenje ovdje. Meni je fin mršav i ne vjerujem da sam jedina koja tako misli.
A ako se dosad nije žalio, nemam razloga sumnjati da ima problema. Naravno da Bill dio života želi zadržati privatnim,ali to ne znači da moramo sumanjati u svaku sitnicu koju je rekao ili prešutio
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:07

Vedrana smiri se malo xD
Prenaglila si... mogli bi svi jos jednom procitati pravila foruma....

A Ivana slazem se s tobom ^^
I meni je fin mrsav i cini se sasvim u redu, osim sto mislim da je nekako usamljen
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:18

fin je on mršav (:

al stvarno nemože niko tvrditi da on nema problema,iako sumnjam da ima ,al o5 otkud mi znamo.
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:18

Joj Anita de . . .
Pa i ja sam rekla svoje misljenje iako ne mogu da vjerujem da vam se svidja to sto je mrsav. ali oke ukusi su razliciti -.-

~Promise I'll be kind

Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:21

u faci je fin mršav,to da
al noge kad mu vidim ..grr...
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:27

meni je takav idealan
ja isto tako ne mogu shvatiti kako se nekome mogu svidjati debele osobe, a znam da ima ljudi koji preferiraju "ugodno popunjene"

a ako on ima eating disorder onda imam i ja
Back to top Go down
VeDraNa
Mod
Mod

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:31

Pa nisam rekla da volim debele osobe niti da volim premrsave osobe,nesto izmedju je sasvim dovoljno. . po meni je bill premrsav. . i nisam rekla da se treba udebljat da bi bio ko gustav. .*mada nije ni od debeo kakvih ima* rekla sam da se bill treba malo vise ugojiti. .i stojim iza svake svoje rijeci.
vise necu ni postovat u ovoj temi jer sam rekla svoje. . a i ne ljutim se ni nakoga niti se svadjam da se zna jer svako ima svoje misljenje (jer da ne bude posle da krsim pravila 4uma. ). . hvala i dovidjenja!

~Promise I'll be kind

Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:34

jest vala
između je sasvim dovoljno
ja iskreno više volim malo više popunjeno,nego žgoljavo xD
Back to top Go down
*rock*princess*

Broj komentara : 7
Mjesto : u k***cu

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:47

Ako se njemu svidja da je ovakav, onda se svidja i meni. Ne bi ni valjalo da je debeo. Ja sam uvijek za to da je bolje žgoljav nego predebeo, a kolko se meni cini Bill je savrseno zadovoljan svojom linijom, a isto tako mi se ne cini da se suzdrzava kad jede. Valjda mu se ne prima i ja znam kako mu je. Zato: SAMO NASTAVI BILL, UZ TEBE SAM!!!
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:50

Ja bas volim zgoljave ljude...
da ne volim onda ne bih voljela sebe, a to mi tesko pada haha

ali uglavnom on je sam rekao u Caught on Camera da mu se nije svidjalo kako je izgledao onda kada se bio malo udebljao...ocito i on voli zgoljavo Wink
Back to top Go down
*rock*princess*

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:52

Ocito se onda slazemo...uuuu volim kad se slazem s Billom...osjecam mu se blize xD
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:54

Mi cemo biti BEST ANOREXIC FRIENDS EVER Razz
zajedno cemo se izgladnjivati -.-

a svi smo svjesni da jede stalno i pred kamerama..
kad god je kakav intervju uvijek nesto zvace
Back to top Go down
*rock*princess*

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Wed Jun 23 2010, 23:58

I dosadio mi je vishe s tim...pogotovu na onom interview above the clouds =)...ono je vec bilo odvratno
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Thu Jun 24 2010, 00:00

Odsad ga zovem Gummibär xD

ali to ne odgovara bas zbog tezine ^^
Back to top Go down
*rock*princess*

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Thu Jun 24 2010, 00:03

Gummimager-bär xDxD
Back to top Go down
*NiNa*
BIGGEST TH FAN
BIGGEST TH FAN

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Thu Jun 24 2010, 00:05

buahahaha Very Happy
u pravu s ako je zadovoljan on,i ja sam Very Happy
Back to top Go down
jezichawa
BIGG
BIGG

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Thu Jun 24 2010, 10:08

Da mi je njegov metabolizam na mjesec dana pa da se fino nažderem! xD
Meni su jegove noge super...
Call me crazy, ali obožavam mršavost...valjda zato što ja nisam takva xD
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: BRAVO - prava Billova visina i težina?   Today at 20:38

Back to top Go down

BRAVO - prava Billova visina i težina?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics